Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Type | fish |
| Model Number | Kitchen Filter Cotton |
| Material | polyurethane |
| Color | Black |
| Size | 47*114cm |
| Thickness | 2mm |
Instock
There are no reviews yet.