Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Is Smart Device | No |
| is_customized | No |
| Feature | Bells |
| Decoration | Lace |
| Material | Polyester, Polyester |
| Brand Name | Cuperay |
| Type | cats |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Cat collar |
| Color | red/pink/green/blue/purple |
| Neck circumference | 19-33cm |
| Applicable objects | cats, puppies |
| Feature 1 | Adjustable size |
| Feature 2 | Decorated with bells and flowers |
| Feature 3 | Quick buckle on the cat head to prevent suffocation |
Instock
There are no reviews yet.