Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Voltage | None |
| Material | Plastic |
| Model Number | JT-001 |
| Tube Calibre | 4mm |
| Origin | Mainland China |
| Type | fish |
| Power (W) | None |
Instock
There are no reviews yet.