Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 8 × 6 cm |
| Voltage | Other |
| Material | Other |
| Model Number | bubble air stone |
| Tube Calibre | Other |
| Brand Name | ZHIYANG |
| Type | fish |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | None |
| Usage | increase the air volume in water |
| Item Size | Approx. Dia. 2cm/2.5cm/3cm/4cm/5cm |
| Package include | Only 1*air bubble stone (no tubes) |
| Designation | aquarium fish tank air stone |
| Feature | Air Bubble Stone |
| Color | White |
Instock
There are no reviews yet.