Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Squeak Toys |
| Material | Plastic |
| Type | Dogs |
| Origin | Mainland China |
| Noise maker shape | Semicircle |
| Quantity | 5pcs/pack |
| Size | 95mm*47mm |
| Feature 1 | Dog's scream |
| Feature 2 | Pinch the toy to scream |
| Feature 3 | DIY toy accessories |
| Feature 4 | Toy noise replacement |
| Function 5 | Used to place the inside of the toy |
| Features | Super Loud |
Instock
There are no reviews yet.