Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 4 × 4 cm |
| Voltage | Other |
| Brand Name | ZHIYANG |
| Type | fish |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | None |
| Color | Black |
| Size | 14×3.6×3.2cm |
| Material | activated carbon and Ceramic |
Instock
There are no reviews yet.