Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Set Type | No |
| Material | Plastic |
| Type | BIRDS |
| CN | Zhejiang, Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | DHMYGS |
| Type1 | bird accessories |
| Type2 | vogel speelgoed |
| Type3 | Bird Playing Toys |
| Type4 | juguetes para loros |
| Type5 | papegaaien speelgoed |
| Type6 | Bird Interactive Bite Chew Toys |
| Type7 | Parrot Cat Chew Cage Toy |
| Type8 | Creative Rolling Bell Ball Pet Toy |
| Type9 | Cage Accessories Bird Playing Toys |
| Diameter | 5cm/1.97'' |
| Sale | Drop shipping/Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.