Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| is_customized | YES |
| Feature | Bells, Breakaway, Quick Release, Personalized, Personalized/Cute/Adjustable/soft |
| Decoration | Sash Small Bell |
| Material | Nylon |
| Brand Name | Didog |
| Origin | Mainland China |
| Type | cats, Cats Kitten |
| Pattern | Flower/Avocado/Paw print/Orange/Watermelon |
| Sizes | suit neck girth 18-29cm |
| Decration | Bell |
Instock
There are no reviews yet.