Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 3 cm |
| Voltage | None, Other |
| Material | Gold steel sand |
| Model Number | bubble air stone, Bubble Air Stone |
| Tube Calibre | about 4mm |
| Brand Name | ZHIYANG |
| Origin | Mainland China |
| Type | fish |
| Power (W) | None |
| Usage | increase the air volume in water |
| Dia. | 3.5cm, 5cm, 8cm, 10cm |
| Features | Creates Bubbles In Fish Tank |
| Dropshipping | Support |
Instock
There are no reviews yet.