Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 15 cm |
| Material | Copper |
| Fixed Form | Hang Up |
| Power Source | CHARGE |
| Voltage | 12V |
| Brand Name | Jebao |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.