Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| is_customized | YES |
| Feature | Personalized |
| Decoration | Sash Small Bell |
| Material | Velvet |
| Brand Name | OLN |
| Origin | Mainland China |
| Type | cats |
| Cat Collar Color | White, Black, Pink, Blue, Puprle, Yellow |
| Cat Collar S Size | Fit for Neck 16-26cm(6.3-10.2in) |
| Dog Cat Collar L Size | Fit for Neck 20-32cm (7.9-12.6in) |
| Free customized Engraved | ID Name, Number |
| Supporting | Personalized, Drop shipping |
| for all Cats, Puppy, Small Dogs | Chihuahua, Yorshire, Bulldog…etc |
Instock
There are no reviews yet.