Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Brand Name | ANENG |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | BIRDS |
| Color | White, White, White |
| Material: | Plant Root & Stems |
| Size: | Ball Diameter Approx.6cm/2.36in |
| Weight: | Approx.10g |
Instock
There are no reviews yet.