Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.043 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Material | Plastic |
| Type | BIRDS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Color | Random, Random 1 Piece, Random 1 Piece |
| Quantity | 1 Pc |
| item | Parrot Bell, Parrot Bell, Parrot Bell |
| S | 10cmx4cm(3.94inx1.57in), 10cmx4cm(3.94inx1.57in), 10cmx4cm(3.94inx1.57in) |
| L | 12cmx5cm(4.72inx1.97in), 12cmx5cm(4.72inx1.97in), 12cmx5cm(4.72inx1.97in) |
Instock
There are no reviews yet.