Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Infusion Warmer |
| Material | Plastic |
| Type | Farm Animals |
| Origin | Mainland China |
| Color | yellow |
| Wire length | 1800mm |
| Use for | Infusion Warmer |
| Suitable for | animal and human |
Instock
There are no reviews yet.