Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Is Smart Device | No |
| is_customized | No |
| Decoration | flower pendant |
| Material | Polyester, Polyester |
| Brand Name | Cuperay |
| Type | cats |
| Origin | Mainland China |
| Product name | airtag pet collar |
| Color | Yellow/Blue/Purple/Orange/Pink |
| Neck circumference | 17-33cm |
| Width | 1.0cm |
| Protective cover | 3.5*3.5*1.4cm |
| Suitable for | small to medium dogs and cats |
| Feature 1 | The size can be adjusted |
| Feature 2 | High-quality shortcut socket design |
| Feature 3 | With metal D ring and flower pendant |
Instock
There are no reviews yet.