Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.111 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | None |
| Type | fish |
| Product name: | Fish tank breeding isolation box |
| Material: | PP+Mesh |
| Size Small: | 16x14x15cm |
| Size Large: | 26x15x16cm |
| Weight Small: | 70g |
| Weight Large: | 170g |
Instock
There are no reviews yet.