Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Squeak Toys |
| Material | Fleece |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| bottle size | 22cm height |
| fabric | super soft velboa stuffed with pp cotton |
| sound | with squeaky inside of the toy |
| dog | S, M.Ldog both can play |
Instock
There are no reviews yet.