Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 6 cm |
| whether electrical | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No, no |
| Set Type | No, no |
| Toys Type | Balls, Balls |
| Material | TPR, TPR |
| Brand Name | GiGwi, GiGwi |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Dogs, Dogs |
| Ball Diameter: | S-5cm / M-6cm / L-7cm |
| Rugby Diemension: | 4.5*4.5*8cm |
| Stick Diemension: | 15*4*4cm |
Instock
There are no reviews yet.