Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Model Number | 12V50W |
| Farm Animals Type | chicken |
| Material | Plastic |
| Brand Name | WYFDC |
| Type | Farm Animals, Household heater |
| Origin | Mainland China |
| Name | PTC heater |
| Model | 12V 50W |
| Heating material | PTC thermistor |
Instock
There are no reviews yet.