Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 6 cm |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Squeak Toys |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Quantity | 10pcs, 50pcs |
| Size | S-27mm, L-35mm |
Instock
There are no reviews yet.