Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Material | Polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | BIRDS |
| Brand | Halinfer |
| Colour | Black |
| Product Dimensions | 12 L x 10 W x 10 H (inch)/ 30.5 L x 25.5 W x 25.5 H (cm) |
| Target Audience | Small Birds & Animals |
| Maximum Weight Recommendation | 1.5 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.