Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fitable Weight | 1kg |
| Material | Plastic |
| Feature | Eco-Friendly |
| Season | all seasons |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Style | Novelty |
| Brand Name | HATELI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Other |
| Type | Dogs |
| Pattern Type |
Instock
There are no reviews yet.