Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Brand Name | ZRDR |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 100-240V |
| name | CO2 solenoid valve |
| Voltage | 100-240V input DC12V output |
| Material: | aluminum alloy + fire-resistant plastic |
Instock
There are no reviews yet.