Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | CHARGE |
| Origin | Mainland China |
| Wattage: | 13W/26W |
| Voltaje | 220V |
| UVB | 5.0/10.0/15.0 |
Instock
There are no reviews yet.