Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Voltage | 5V |
| Material | Plastic |
| Model Number | SB-268 |
| Tube Calibre | Single hole |
| Type | fish |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 2W |
| feature 1 | SB-168 |
| feature 2 | Oxygen Air Pump |
| feature 3 | Air Compressor |
| feature 4 | USB Charging |
Instock
There are no reviews yet.