Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Volume | 100ml |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Material | Plastic |
| Item Type | Water Bottles |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Function | Feeding medication water and milk |
| Characteristic | Graduated, self-control flow rate, reliable material, pacifier feeding |
Instock
There are no reviews yet.