Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | Other |
| Material | Plastic |
| Model Number | Other |
| Tube Calibre | Other |
| Brand Name | Effosola |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | None |
| Type | fish |
| Color | Crystal clear |
| Diameter of suction cup(Approx.) | 2.8cm |
| Height(Approx.) | 2cm |
| Diameter of Clip | Approx. 5mm |
| Quantity | 10 PCS |
Instock
There are no reviews yet.