Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Interactive Toys |
| Material | RUBBER |
| Brand Name | XLeiPet |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Name | Bite Resistant Pet Chew Ball Toys for Small Large Dogs |
| Color | Green, Blue, Orange |
| Size | Diameter 6.5cm, 9cm, 11cm |
| Suit | French Bulldog, Pug, Shiba Inu, Bulldog |
| Drop Shipping | Yes |
Instock
There are no reviews yet.