Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Toys Type | Chew Toys |
| Material | TPR Rubber |
| Type | Dogs |
| Origin | Mainland China |
| Name | Dog chew toy |
| Color | Green, orange |
| Size | Approx.18 x 2.8cm |
| Used For | Teething Aid, Treat Dispensing |
| Model Number | SX002561~SX002562 |
Instock
There are no reviews yet.