Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Volume | 500g, 250g |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Material | Plastic |
| Type | Dogs |
| Item Type | Water Bottles |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.