Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Brand Name | ZRDR |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | NO |
| size | 250.300.350.400mm |
| Material | stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.