Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 110-240V |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 5W |
| Type | fish |
| Feature1 | air compressor for aquarium silent |
| Feature2 | Fish Transportation and Power Outages |
| Feature3 | Oxygenator fishing |
| Feature4 | Outdoor Fishing Pet |
| Feature5 | aquarium air pump |
| Feature6 | aquarium compressor |
| Feature7 | compressor for aquarium |
| Feature8 | aquarium oxygen air pump |
| Feature9 | oxygen pump |
| Feature10 | compressor oxygen |
Instock
There are no reviews yet.