Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 4 cm |
| whether electrical | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | No |
| Toys Type | Balls |
| Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Brand Name | SCGK |
| Product Size | 2.1 inch |
| Product Material | Natural Rubber |
| Suitable Breeds | Medium & Small Dogs |
| Product Sound Level | 30 dB = Sound of Conversation |
| Product Features | Squeaky Dog Toys |
Instock
There are no reviews yet.