Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| is_customized | YES |
| Feature | Personalized, Bells |
| Decoration | Sash Small Bell |
| Material | Nylon |
| Brand Name | Didog |
| Origin | Mainland China |
| Type | cats, Nylon Cat Collar |
| Sizes | 20-30cm |
| Color | Pink, Rose, Red, Blue, Yellow, Black |
| Feather 1 | Quick Release, Durable, Safety Breakaway |
| Feather 2 | Free Personalized/Customized |
| ID | SBC055 |
| Applicable Breeds | Cats and Small Dogs |
Instock
There are no reviews yet.