Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 16 × 4 cm |
| Volume | 500ml, 1.5L |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Material | oxford, 3M reflective, Oxford |
| Brand Name | TRUELOVE |
| Item Type | food storage |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs, training snack Treat bags, Poop Bag, Pouch Bag |
| Color | orange, yellow |
| Size | S, M |
| Breed | All Breed |
| Reflective | Yes |
| Feature | Clip-on, Portable Travel |
| Seasons | All season |
| Function | Dispenser, Training, Easy Storage |
| Portable | Yes |
Instock
There are no reviews yet.