Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Farm Animals Type | Sheep |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | JIECARE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Farm Animals, Farm animal tools |
| Name | Hemostatic pliers |
| Length | 14cm 16cm 18cm |
| Shape | Straight/elbow |
| Appication | Cattle Pig Sheep Pet |
| Package | 1Pcs |
Instock
There are no reviews yet.