Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, cement + alloy |
| Brand Name | Shunmaii |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | BIRDS |
| Color | as shown (color random) |
| Diameter | 1.5cm/0.59" |
Instock
There are no reviews yet.