Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | Eu plug |
| Voltage | 220V |
| Power | 8W |
| Material | Plastic |
| Model Number | Air Pumps |
| Origin | Mainland China |
| Type | fish |
Instock
There are no reviews yet.