Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Material | alloy + glass |
| Category | UVB 3.0 insulation lamp |
| Voltage | 220V |
| Power | 25W; 50W; 75W |
| Thread port | International E27 |
| Size | 5*4.5cm |
Instock
There are no reviews yet.