Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | other |
| Material | other, Stainless Steel |
| Model Number | 95AA2SS200853 |
| Tube Calibre | other |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 3W |
| Type | fish, U shape |
| Quantity | 1 Pc(other accessories demo in the picture are not included!) |
Instock
There are no reviews yet.