Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | – |
| Type | Carbon Dioxide Refiner |
| Material | Aluminum Alloy |
| Length | 60mm |
| Color | Silver .Purple. Blue |
| Feature 1 | Fish Tank Control Durable Water Atomizer |
| Feature 2 | Water Atomizer High Quality CO2 Diffuser |
| Feature 3 | Aquarium CO2 Atomizer Advanced Aquarium Equipment |
| Type 1 | Precise Carbon Dioxide Reactor Trending |
| Type 2 | Reliable Must-have |
| Type 3 | Innovative Best-selling |
Instock
There are no reviews yet.