Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Volume | 500ml |
| Applicable Dog Breed | Universal |
| Material | Plastic |
| Brand Name | Holapet |
| Item Type | Water Bottles |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Dog Water Bottle | Dog Water Bowl |
| Color | Blue, Pink, White, Green |
| Suit For | Small Medium, Large Dogs, Chihuahua, French Bulldog, Yorkshire, Labrodor |
| Offer | Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.