Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 4 cm |
| whether electrical | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Set Type | YES |
| Toys Type | Squeak Toys |
| Material | Fleece, Linen, Plush |
| Type | Dogs |
| Origin | Mainland China |
| Product category | Sound toys |
| Weight | 146g |
| dog toy cigarete | dog cigarete |
| dog cigar | dog toy joint |
| dog cigar toy | cigar toy for dog |
| stuffed cigar dog | plush cigar |
| cigarettes toy for a dog | Funny Interactive Dog Toys |
| cigar toy dog | cigarettes for the dog |
| cigar from dogs | toy dog cigarets |
| dog puzzle feeder toy | dog puzzle toy |
Instock
There are no reviews yet.