Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.029 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Wood |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | BIRDS |
| Dimensions | 18×12.5cm, 18×12.5cm, 18×12.5cm |
| Feature | Wooden perch will give them natural feeling., Wooden perch will give them natural feeling., Wooden perch will give them natural feeling. |
Instock
There are no reviews yet.