Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.172 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| whether electrical | YES |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Toys Type | Balls |
| Material | RUBBER |
| Origin | Mainland China |
| Type | Dogs |
| Charging interface | Type-C |
| Power Supply | 5V 1A |
Instock
There are no reviews yet.