Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.054 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 3 cm |
| Feature | Non-automatic |
| Material | Plastic |
| Brand Name | CMinYP |
| Origin | Mainland China |
| Type | BIRDS |
| Color | yellow, clear |
| Size | 10ml, 20ml |
| Type 1 | Baby Bird Feeder |
| Type 2 | Parrot Feeding Syringe |
| Type 3 | Feeding Tubes |
| Type 4 | Feeding Milk for Birds |
| Type 5 | Bird Supplies |
Instock
There are no reviews yet.