Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Brand Name | IHERDSMAN |
| Origin | Mainland China |
| Name | check valve |
| Color | White/Black/Red |
| Material | Plastic |
| Length | about 5.50cm/2.17" |
| Quantity | 1Set(10pcs) |
| interface | about 4mm |
Instock
There are no reviews yet.