Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | CN Plug |
| Voltage | DC 3.7V/ DC 6V / DC 12V |
| Material | Plastic |
| Model Number | 370 air pump |
| Tube Calibre | 4.5mm |
| Type | fish |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 1W |
| Rated voltage | DC 3.7V/ DC 6V / DC 12V |
| Power | 1.8W |
| Pressure | Low Pressure |
| Usage | Air |
| Structure | Diaphragm Pump |
| Condiction | New |
Instock
There are no reviews yet.