Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | RUBBER |
| Fixed Form | Hang Up |
| Power Source | CHARGE |
| Voltage | 110-240V |
| Origin | Mainland China |
| Max head | 150mm |
| suitable for | all water type |
Instock
There are no reviews yet.