Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Brand Name | ZRDR |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | no |
| Name: | CO2 diffuser/atomizer |
| Size: | 250mm / 300mm /350mm / 400mm |
| Material: | Stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.